
STATICTEC
TYÖKALU: MANUAALINEN PIIRILEVYLEIKKURI - 645MM
STW41490645
Tuotekoodi: PRT-STW41490645
1632,34 €(Sis.alv)
1300,67 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STATICTEC |
| Maton tyyppi | lattia- |
| Pituus | 0,11m |
| Leveys | 0,49m |
| Paksuus | 6,5mm |
| Väri | keltainen |
| Matan ominaisuudet | helposti asennettava |
| Matan ominaisuudet | kerran asennettua mattoa voidaan sen jälkeen käyttää jossain muualla |
| Matan ominaisuudet | maton asennukseen lattialle ei tarvita liimausta |
| Matan ominaisuudet | toisiinsa kiinnitettävät lattialaatat |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STP37100150 |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STW41490100 |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STW41490101 |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STW41490102 |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STW41490104 |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STW41490201 |
| Yhteensopivat tuotteet | PRT-STW41490645 |
| Maton tyyppi | liukueste- |
| Pidennys katkaisun aikana | 280% |
| Vetolujuus | 8MPa |




