

NAUHA KENKIIN - ESD - 1KPL - MUSTA,SININEN - KIINNITYS: KLIPSI
HR000008
Tuotekoodi: COBA-HR000008
28,24 €(Sis.alv)
22,50 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | COBA EUROPE |
| Leveys | 0,6m |
| Pituus | 0,9m |
| Väri | musta |
| Paksuus | 14mm |
| Matan ominaisuudet | varustettu salvan urososalla 10mm |
| Materiaali | polyuretaani |
| Maton tyyppi | lattia- |
| Pintaresistanssi | Yhdistä "MATTO: LATTIA-ESD - MUSTA - L: 0,9M - W: 0,6M - PAKS.: 14MM - POLYURETAANI" tuotteeseen lisävarusteita ja säästäLadataan... Yhteensopivat tuotteet![]() ![]() NAUHA KENKIIN - ESD - 1KPL - MUSTA,SININEN - KIINNITYS: KLIPSIHR000008 Tuotekoodi: COBA-HR000008 28,24 €(Sis.alv) 22,50 €(alv 0%) Tilattavissa 3 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 0,00 € Nouto Postin pakettiautomaatista 0,00 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |