- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Mittarin tyyppi manometri Mittaus ilman nopeus Mittaus ilmanvirtaus Mittaus paineen Mittaus paine-ero Lämpötilan mittauksen tarkkuus ±1°C Lämpötilan mittausalue 0...50°C... Lue lisää
504,95 €(Sis.alv)
402,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P5145
- Paino: 3.03 kg
- Valmistaja: PEAKTECH
- Ulkoiset koot: 203x75x50mm
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: USB kaapeli
- Standardivarustus: yhdistysletku
- Standardivarustus: Pitot-putki
- Virran lähde: paristo 6LR61 9V x1
- Mittaus: paineen
- Mittaus: ilman nopeus
- Mittaus: ilmanvirtaus
- Mittaus: paine-ero
- Mittarin tyyppi: manometri
- Mittarin tyyppi: differentiaalipainemittarit
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/AVG toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: nollaustoiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen)
- Lämpötilan mittausalue: 0...50°C
- mittausyksikkö: °C
- mittausyksikkö: °F
- mittausyksikkö: psi
- mittausyksikkö: in H<sub>2</sub>O
- mittausyksikkö: m/s
- mittausyksikkö: solmut
- mittausyksikkö: km/h
- mittausyksikkö: mph
- mittausyksikkö: mm H<sub>2</sub>O
- mittausyksikkö: Pa
- mittausyksikkö: ft/min
- mittausyksikkö: bar
- mittausyksikkö: CMM
- mittausyksikkö: CFM
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Mittarin tyyppi | manometri |
| Mittaus | ilman nopeus |
| Mittaus | ilmanvirtaus |
| Mittaus | paineen |
| Mittaus | paine-ero |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±1°C |
| Lämpötilan mittausalue | 0...50°C |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | Pitot-putki |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Standardivarustus | yhdistysletku |
| Liitäntä | USB |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Mittausmuisti | 99 |
| Ohjelmisto | setissä |
| Paineen mittausalue | 0...50mbar |
| Nopeusmittauksen alue | 1...80m/s |
| Nopeusmittauksen alue | 2...154,6knots |
| Nopeusmittauksen alue | 2,25...178,66mph |
| Nopeusmittauksen alue | 3,5...288km/h |
| Nopeusmittauksen alue | 200...15733ft/min |
| Ulkomitat | 203x75x50mm |
| Painemittauksen tarkkuus | ±0,3% |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | nollaustoiminto |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| mittausyksikkö | bar |
| mittausyksikkö | °C |
| mittausyksikkö | CFM |
| mittausyksikkö | CMM |
| mittausyksikkö | °F |
| mittausyksikkö | ft/min |
| mittausyksikkö | in H2O |
| mittausyksikkö | km/h |
| mittausyksikkö | mm H2O |
| mittausyksikkö | mph |
| mittausyksikkö | m/s |
| mittausyksikkö | Pa |
| mittausyksikkö | psi |
| mittausyksikkö | solmut |
| Mittarin laji | tasaustoimitapa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €