SN99C-0.7/0.1
LYIJYTÖN TINA - SN99,3CU0,7 - 0,7MM - 100G - KELA - 227°C - 3% - Juotostinat ja muut juotosaineet - SN99C-0.70.1 - 1
Valmistaja CYNEL Juotetyyppi tina Juotostinan laji lyijyttömät Aineen tyyppi juotosmonisäikeinen Juotteen koostumus Sn99,3Cu0,7 Halkaisija 0,7mm Juotoksen paino 0,1kg Pakkaus kela Sulatteen laji... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SN99C-0.70.1
  • Paino: 0.12 kg
  • Halkaisija: 0,7mm
  • Valmistaja: CYNEL
  • Pakkauksen tyyppi: kela
  • Massa: 100g
  • Yhteensopivuus normin kanssa: PN-EN 29453:2000
  • Versio: pehmeää juottamista varten
kpl
ValmistajaCYNEL
Juotetyyppitina
Juotostinan lajilyijyttömät
Aineen tyyppijuotosmonisäikeinen
Juotteen koostumusSn99,3Cu0,7
Halkaisija0,7mm
Juotoksen paino0,1kg
Pakkauskela
Sulatteen lajihalogeeniton
Sulatteen lajihartsi
Sulatteen lajiNo Clean
Sulatteen lajiROM0
Sulamislämpötila227°C
YhteensopivuusnormiPN EN 29453:2000
Sulatteen sisältö3%
Juoksutteen nimiSW32
Juoksutejäännöksetkyllä
Juoksutejäännöksetruostumattomat
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "LYIJYTÖN TINA - SN99,3CU0,7 - 0,7MM - 100G - KELA - 227°C - 3%" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä
Ladataan...
Yhteensopivat tuotteet
JUOTIN - TEHO: 100W - 230V - Juottimet - WEL.W101SP - 1
Weller
JUOTIN - TEHO: 100W - 230V