
Weller
TERMOSTAATTIJUOTIN - 70W - JUOTINASEMAA VARTEN - 23V - 50÷450°C - ESD
T0058770715
Tuotekoodi: WEL.WEP70
118,33 €(Sis.alv)
94,29 €(alv 0%)
Tilattavissa 32 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | CYNEL |
| Juotetyyppi | tina |
| Juotostinan laji | lyijyttömät |
| Aineen tyyppi | juotosmonisäikeinen |
| Juotteen koostumus | Sn99,3Cu0,7 |
| Halkaisija | 0,25mm |
| Juotoksen paino | 0,25kg |
| Pakkaus | kela |
| Sulatteen laji | halogeeniton |
| Sulatteen laji | hartsi |
| Sulatteen laji | No Clean |
| Sulatteen laji | ROM0 |
| Sulamislämpötila | 227°C |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 29453:2000 |
| Sulatteen sisältö | 3% |
| Juoksutteen nimi | SW32 |
| Versio | pehmeää juottamista varten |
| Juoksutejäännökset | kyllä |
| Juoksutejäännökset | läpinäkyvä |
| Juoksutejäännökset | ruostumattomat |
































































