

YATO
LUKKORENGASPIHTI - SISÄ-ULKO-10÷50MM
YT-2130
Tuotekoodi: YT-2130
20,83 €(Sis.alv)
16,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOSSARD |
| Suojaelementit tyyppi | lukkorengas |
| Rengas laji | ulko- |
| Paksuus | 0,5mm |
| Mitta, m | 0,7mm |
| Korkeus | 8,4mm |
| Mitta, n min | 1,5mm |
| Akselin halkaisija | 5mm |
| Ulkohalkaisija | 7,7mm |
| BN-normi | BN 13194 |
| Materiaali | jousiteräs |





























































































