

YATO
LUKKORENGASPIHTI - SISÄ-ULKO-10÷50MM
YT-2130
Tuotekoodi: YT-2130
20,83 €(Sis.alv)
16,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOSSARD |
| Suojaelementit tyyppi | lukkorengas |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Rengas laji | ulko- |
| Paksuus | 0,6mm |
| Mitta, m | 0,64mm |
| Mitta, n min | 1mm |
| Sisähalkaisija | 2,7mm |
| Akselin halkaisija | 3,2mm |
| d3 min mitta | 4mm |
| d3 maks mitta | 5mm |
| Ulkohalkaisija | 7,3mm |
| Materiaali | jousiteräs |
| BN-normi | BN 810 |
| DIN-normi | DIN 6799 |































































































