

YATO
LUKKORENGASPIHTI - SISÄ-ULKO-10÷50MM
YT-2130
Tuotekoodi: YT-2130
20,83 €(Sis.alv)
16,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOSSARD |
| Materiaali | jousiteräs |
| Päällystemateriaali | mustettu |
| DIN-normi | DIN 6799 |
| BN-normi | BN 809 |
| Mitta, m | 0,64mm |
| Mitta, n min | 1mm |
| Sisähalkaisija | 1,94mm |
| Akselin halkaisija | 2,3mm |
| d3 min mitta | 3mm |
| d3 maks mitta | 4mm |
| Ulkohalkaisija | 6,3mm |
| Suojaelementit tyyppi | lukkorengas |
| Rengas laji | ulko- |
| Paksuus | 0,6mm |






























































































