

YATO
LUKKORENGASPIHTI - SISÄ-ULKO-10÷50MM
YT-2130
Tuotekoodi: YT-2130
20,83 €(Sis.alv)
16,59 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOSSARD |
| Materiaali | jousiteräs |
| Suojaelementit tyyppi | lukkorengas |
| Päällystemateriaali | mustettu |
| PN-normi | PN 85111 |
| Rengas laji | ulko- |
| Paksuus | 1mm |
| M-mitta | 1,1mm |
| Sisähalkaisija | 11,9mm |
| Akselin halkaisija | 12,4mm |
| Ulkohalkaisija | 20,2mm |
| BN-normi | BN 818 |
| DIN-normi | DIN 471 |




























































































