LIUKUHOLKKILAAKERI - LAIPPA-ULKOØ: 28MM - SISÄØ: 25MM - L: 21,5MM - Liukuholkkilaakerit - SKFPCMF252821.5 - 1
Valmistaja SKF Versio laippa- Pituus 21,5mm Sisähalkaisija 25mm Ulkohalkaisija 28mm laipan halkaisija 35mm Laakerityyppi liukuholkki Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)
  • Tuotekoodi: SKFPCMF252821.5
  • Paino: 23 g
  • Sisähalkaisija: 25mm
  • Ulkohalkaisija: 28mm
  • Laakerityyppi: liukuholkki
  • Valmistaja: SKF
  • laipan halkaisija: 35mm
  • Pituus: 21,5mm
  • Versio: laippa-
kpl
ValmistajaSKF
Versiolaippa-
Pituus21,5mm
Sisähalkaisija25mm
Ulkohalkaisija28mm
laipan halkaisija35mm