- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN - 30A - CUBE - HOPEOITU - Ø: 7,4MM - LITTEÄ - HKR-612 - L: 57MM
HKR-612 400 100 S 10003 M



Valmistaja INGUN Asennus Sisään ruuvatut Mittausvarusteiden tyyppi liitin Terän kärjen muoto litteä Toimintalämpötila -100...200°C Max. liitoksen resistanssi 10mohm Päätteen halkaisija 7,4mm... Lue lisää
316,72 €(Sis.alv)
252,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HKR-612-0002
- Paino: 10 g
- Nimellisvirta: 30A
- Asennus: Sisään ruuvatut
- Toimintalämpötila: -100...200°C
- Valmistaja: INGUN
- Mittausvarusteiden tyyppi: liitin
- Liitoksen materiaali: CuBe
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Pituus: 57mm
- Päätteen halkaisija: 7,4mm
- Tuotantosarja: HKR-612
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN - 30A - CUBE - HOPEOITU - Ø: 7,4MM - LITTEÄ - HKR-612 - L: 57MM HKR-612 400 100 S 10003 M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INGUN |
| Asennus | Sisään ruuvatut |
| Mittausvarusteiden tyyppi | liitin |
| Terän kärjen muoto | litteä |
| Toimintalämpötila | -100...200°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Päätteen halkaisija | 7,4mm |
| Pituus | 57mm |
| Nimellisvirta | 30A |
| Liitoksen materiaali | CuBe |
| Tuotantosarja | HKR-612 |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista