- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN - 15A - PRONSSI - HOPEOITU - Ø: 6,8MM - LITTEÄ - HKR-694 - L: 56,2MM
HKR-694 400 080 S 10002



Valmistaja INGUN Asennus painettava Mittausvarusteiden tyyppi liitin Terän kärjen muoto litteä Toimintalämpötila -100...150°C Max. liitoksen resistanssi 10mohm Päätteen halkaisija 6,8mm Pituus... Lue lisää
1213,31 €(Sis.alv)
966,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HKR-694-0001
- Paino: 10 g
- Nimellisvirta: 15A
- Asennus: painettava
- Toimintalämpötila: -100...150°C
- Valmistaja: INGUN
- Mittausvarusteiden tyyppi: liitin
- Liitoksen materiaali: pronssi
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Pituus: 56,2mm
- Päätteen halkaisija: 6,8mm
- Tuotantosarja: HKR-694
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN - 15A - PRONSSI - HOPEOITU - Ø: 6,8MM - LITTEÄ - HKR-694 - L: 56,2MM HKR-694 400 080 S 10002
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INGUN |
| Asennus | painettava |
| Mittausvarusteiden tyyppi | liitin |
| Terän kärjen muoto | litteä |
| Toimintalämpötila | -100...150°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Päätteen halkaisija | 6,8mm |
| Pituus | 56,2mm |
| Nimellisvirta | 15A |
| Liitoksen materiaali | pronssi |
| Tuotantosarja | HKR-694 |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista