
BROQUETAS
LYIJYTÖN TINA - SN97AG3 - 0,5MM - 100G - KELA - 221°C - JUOKSUTE: SW26
ECO2 B2.1 0,5MM 100GR
Tuotekoodi: ECO2-0501H
61,60 €(Sis.alv)
49,08 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ROTH ELEKTRONIK GMBH |
| levyn päällyste laji | kullalla pinnoitetut juotoskohteet |
| Kauppanimi | piirilevy |
| Kuparipäällysteen paksuus | 35µm |
| Laminaatin paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 46,99mm |
| Pituus | 46,99mm |
| Levyn tyyppi | yleiskäyttölevy |
| Juotoskohteiden järjestys | TQFP32 |
| Juotoskohteiden järjestys | TQFP64 |
| Materiaali | epoksidi |
| Materiaali | FR4 |
| Materiaali | lasikuitu |
| Levyn versio | multiadapteri |
































































