- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja PARAT Tuotantosarja Silver King-size Roll Salkkujen ominaisuudet 88 mm korkuinen pohjasäiliö säädettävillä jako-osilla, säiliön kansi 10 taskulla Salkkujen ominaisuudet alalaatikko... Lue lisää
463,88 €(Sis.alv)
369,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PAR-535000171
- Paino: 6.08 kg
- Materiaali: X-ABS
- Resistanssi: mekaanisia vaurioita vastaan
- Tilavuus: 25l
- Valmistaja: PARAT
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: 490x215x400mm
- Tuotantosarja: Silver King-size Roll
- Versio: pyörillä
- Ulkomitat: 470x195x360mm
- Säiliön tyyppi: työkalu-
- Säiliön tyyppi: laukku
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PARAT |
| Tuotantosarja | Silver King-size Roll |
| Salkkujen ominaisuudet | 88 mm korkuinen pohjasäiliö säädettävillä jako-osilla, säiliön kansi 10 taskulla |
| Salkkujen ominaisuudet | alalaatikko, jossa on 15 taskua ja 1 tasku 400mm |
| Salkkujen ominaisuudet | elinikäinen takuu liitoskomponenteille |
| Salkkujen ominaisuudet | salkku ilman työkaluja |
| Salkkujen ominaisuudet | vetokahva (esiin vedettävä) |
| Salkkujen ominaisuudet | ylälava 25 pitimen ja 1 taskun kanssa, A4 asiapapereita varten |
| Versio | pyörillä |
| Säiliön tyyppi | työkalu- |
| Väri | musta |
| Materiaali | X-ABS |
| Ulkomitat | 490x215x400mm |
| Ulkomitat | 470x195x360mm |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Säiliön tyyppi | laukku |
| Tilavuus | 25l |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €