- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja PARAT Säiliön tyyppi laukku Resistanssi mekaanisia vaurioita vastaan Väri musta Säiliön tyyppi työkalu- Materiaali X-ABS Versio pyörillä Ulkomitat 490x250x460mm Ulkomitat... Lue lisää
965,49 €(Sis.alv)
769,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PAR-589570171
- Paino: 1 kg
- Materiaali: X-ABS
- Resistanssi: mekaanisia vaurioita vastaan
- Tilavuus: 35l
- Valmistaja: PARAT
- Väri: musta
- Ulkoiset koot: 490x250x460mm
- Tuotantosarja: Classic King-size Roll
- Versio: pyörillä
- Ulkomitat: 470x200x360mm
- Säiliön tyyppi: työkalu-
- Säiliön tyyppi: laukku
- kapasiteetti: max. 30kg
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAUKKU - TYÖKALU-PYÖRILLÄ - MUSTA - X-ABS - CLASSIC KING-SIZE ROLL 589.570-171
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PARAT |
| Säiliön tyyppi | laukku |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Väri | musta |
| Säiliön tyyppi | työkalu- |
| Materiaali | X-ABS |
| Versio | pyörillä |
| Ulkomitat | 490x250x460mm |
| Ulkomitat | 470x200x360mm |
| Tilavuus | 35l |
| kapasiteetti | max. 30kg |
| Salkkujen ominaisuudet | 2 sisäseinää, jossa on 25 ja 10 taskua työkaluja varten |
| Salkkujen ominaisuudet | 4 CP-7-tyyppistä työkalupidintä |
| Salkkujen ominaisuudet | 88 mm korkuinen pohjasäiliö säädettävillä jako-osilla, säiliön kansi 15 taskulla |
| Salkkujen ominaisuudet | elinikäinen takuu liitoskomponenteille |
| Salkkujen ominaisuudet | lukko TSA järjestelmällä |
| Salkkujen ominaisuudet | salkku ilman työkaluja |
| Salkkujen ominaisuudet | vetokahva (esiin vedettävä) |
| Tuotantosarja | Classic King-size Roll |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista