
PARAT
OLKAHIHNA - MUSTA - POLYESTERI
900.005-251
Tuotekoodi: PAR-900005251
32,71 €(Sis.alv)
26,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | PARAT |
| Säiliön tyyppi | laukku |
| Säiliön tyyppi | työkalu- |
| Ulkomitat | 460x210x340mm |
| Laukkujen ominaisuudet | elinikäinen takuu liitoskomponenteille |
| Laukkujen ominaisuudet | kahdella CP-7 kahvalla varustettu keskiseinä työkaluja varten (11 mm ja 15 mm) |
| Laukkujen ominaisuudet | kantokahva |
| Laukkujen ominaisuudet | toimitetaan ilman työkaluja |
| Laukkujen ominaisuudet | vyöpitimet |
| Laukkujen ominaisuudet | vyö saatavilla erikseen |
| Laukkujen ominaisuudet | yhdellä CP-7 kahvalla varustettu kallistettava etuseinä työkaluja varten (26 mm) |
| Laukkujen ominaisuudet | yhdellä CP-7 kahvalla varustettu kallistettava takaseinä työkaluja varten (15 mm) |
| Väri | musta |
| Materiaali | luonnollinen nahka |
| Materiaali | polyeteeni |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Tuotantosarja | top line |
| Yhteensopivat tuotteet | PAR-900005251 |
| Yhteensopivat tuotteet | PAR-5990047031 |
| Tilavuus | 33l |
