- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ASTEC Valaistus kyllä Mittarin tyyppi laskuri Näytön tyyppi LED Mittaus loisteho Mittaus näennäisteho Mittaus pätöteho Mittaus tehokerroin Liitäntä pulse Mittauslaitteiden... Lue lisää
286,44 €(Sis.alv)
228,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PRO380S
- Paino: 0.41 kg
- Nimellisjännite: 400V
- Nimellisjännite: 230/400V
- Nimellisjännite: 230V
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: ASTEC
- Ulkoiset koot: 140x70x63mm
- Huippuvirta: 100A
- Sovelletun näytön laji: LED
- Sovelletun näytön laji: LED 8 numeroa
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Valaistus: kyllä
- Mittaus: pätöteho
- Mittaus: loisteho
- Mittaus: näennäisteho
- Mittaus: tehokerroin
- Mittaus: reactive electric energy
- Mittaus: apparent electric energy
- Mittaus: active electric energy
- Mittarin tyyppi: sähköenergian laskurit
- Mittarin tyyppi: laskuri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MID-todistus
- Lähtö: pulssilähtö SO
- Verkoston laji: 3-vaiheinen
- Käyttötaajuus: 45...60Hz
- Toimintavirta: 5A
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ASTEC |
| Valaistus | kyllä |
| Mittarin tyyppi | laskuri |
| Näytön tyyppi | LED |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | tehokerroin |
| Liitäntä | pulse |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MID-todistus |
| Lähtö | pulssilähtö SO |
| Mittauksen tyyppi | suora |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Ulkomitat | 140x70x63mm |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 70x140x63mm |
| Toimintavirta | 5A |
| Huippuvirta | 100A |
| Käyttötaajuus | 45...60Hz |
| Nimellisjännite | 230V |
| Nimellisjännite | 400V |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Näyttöparametrit | 8 numeroa |
| Tarkkuusluokka | B |
| Mittarin laji | digitaalinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €