- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FLIR SYSTEMS AB Mittarin tyyppi lämpökamera Näytön tyyppi LCD 3,5" Näytön tyyppi väri Virran lähde akku Li-Ion x1 Standardivarustus dokumentointi Standardivarustus käsivyö... Lue lisää
1338,62 €(Sis.alv)
1066,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLIRC8
- Paino: 0.45 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Resistanssi: pudotus 2 m:n korkeudelta
- Valmistaja: FLIR SYSTEMS AB
- Ulkoiset koot: 138x84x34mm
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: USB kaapeli
- Standardivarustus: dokumentointi
- Standardivarustus: käsivyö
- Sovelletun näytön laji: väri
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,5"
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Massa pariston kanssa: 190g
- Mittarin tyyppi: lämpökamera
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: laaja värivalikoima
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: 5000 valokuvasetin muisti
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: sisäänrakennettu taskulamppu
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: näytön automaattinen kääntäminen
- Lämpötilan mittausalue: -20...450°C
- näkökenttä: 35° vaakasuorassa x 27° pystysuorassa
- näkökenttä: 35°x 27°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMPÖKAMERA - VÄRI,LCD 3,5" - 320X240 - -20÷450°C - IP54 - ?50MK FLIR C8
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLIR SYSTEMS AB |
| Mittarin tyyppi | lämpökamera |
| Näytön tyyppi | LCD 3,5" |
| Näytön tyyppi | väri |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Standardivarustus | dokumentointi |
| Standardivarustus | käsivyö |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | 5000 valokuvasetin muisti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | laaja värivalikoima |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | näytön automaattinen kääntäminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu taskulamppu |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Lämpötilan mittausalue | -20...450°C |
| Ulkomitat | 138x84x34mm |
| Terminen herkkyys (NETD) | ?50mK |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±2% |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±2°C |
| Massa pariston kanssa | 190g |
| kameran resoluutio | 320x240 |
| Näytön erottelukyky | 640x480 |
| näkökenttä | 35°x 27° |
| näkökenttä | 35° vaakasuorassa x 27° pystysuorassa |
| Tärkeä tieto | Myyntirajoitukset |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | WiFi |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| tunnistetut formaatit | JPEG |
| Kosketuspaneeli | kyllä |
| Resistanssi | pudotus 2 m:n korkeudelta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista