- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja FLIR SYSTEMS AB Mittarin tyyppi lämpökamera Mittauslaitteiden ominaisuudet laaja värivalikoima Mittauslaitteiden ominaisuudet MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto Mittauslaitteiden... Lue lisää
441,22 €(Sis.alv)
351,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLIRONEEDGE
- Paino: 0.37 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Resistanssi: pudotus 2 m:n korkeudelta
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: FLIR SYSTEMS AB
- Ulkoiset koot: 37,5x35x149mm
- Massa pariston kanssa: 153g
- Mittarin tyyppi: lämpökamera
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: laaja värivalikoima
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: täydellinen infrapunakuva
- Lämpötilan mittausalue: -20...120°C
- näkökenttä: 54° vaakasuorassa x 42° pystysuorassa
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FLIR SYSTEMS AB |
| Mittarin tyyppi | lämpökamera |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | laaja värivalikoima |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | täydellinen infrapunakuva |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Lämpötilan mittausalue | -20...120°C |
| Ulkomitat | 37,5x35x149mm |
| Terminen herkkyys (NETD) | 70mK |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±3°C |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±5% |
| Mittaustaajuus | 8,7Hz |
| Massa pariston kanssa | 153g |
| kameran resoluutio | 80x60 |
| näkökenttä | 54° vaakasuorassa x 42° pystysuorassa |
| Kommunikoinnin laji | Android |
| Kommunikoinnin laji | IOS |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Liitäntä | WiFi |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| tunnistetut formaatit | JPEG |
| tunnistetut formaatit | MP4 |
| tunnistetut formaatit | MPEG-4 |
| Resistanssi | pudotus 2 m:n korkeudelta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €