- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LÄMPÖKAMERA - 160X120 - -20÷400°C - FORMAATTI: JPEG,MP4 - ?70MK
FLIR ONE PRO FOR IOS





Valmistaja FLIR SYSTEMS AB Mittarin tyyppi lämpökamera Liitäntä Lightning Paristo/ akku akku Li-Ion x1 Resistanssi pudotus 1,8m:n korkeudelta näkökenttä 55° vaakasuorassa x 43° pystysuorassa... Lue lisää
569,29 €(Sis.alv)
453,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLIRONEPRO-IOS
- Paino: 0.31 kg
- Resistanssi: pudotus 1,8m:n korkeudelta
- Valmistaja: FLIR SYSTEMS AB
- Ulkoiset koot: 68x14x34mm
- Anturi laji: 160x120
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Massa pariston kanssa: 36,5g
- Mittarin tyyppi: lämpökamera
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: laaja värivalikoima
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto
- Lämpötilan mittausalue: -20...400°C
- näkökenttä: 55° vaakasuorassa x 43° pystysuorassa
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FLIR SYSTEMS AB |
| Mittarin tyyppi | lämpökamera |
| Liitäntä | Lightning |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Resistanssi | pudotus 1,8m:n korkeudelta |
| näkökenttä | 55° vaakasuorassa x 43° pystysuorassa |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | laaja värivalikoima |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MSX-lämpökuvan tarkennustoiminto |
| Massa pariston kanssa | 36,5g |
| Lämpötilan mittausalue | -20...400°C |
| tunnistetut formaatit | JPEG |
| tunnistetut formaatit | MP4 |
| Tärkeä tieto | Myyntirajoitukset |
| kameran resoluutio | 160x120 |
| Terminen herkkyys (NETD) | ?70mK |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±3°C |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±5% |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Ulkomitat | 68x14x34mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €