- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja METCAL Laitteen tyyppi lämmitin Lämpötilasäätöalue 0...300°C Teho 450W Virtalähteen jännite 230V AC Ilmavirtaus 280l/min Standardivarustus BH-100 Standardivarustus PCT-AR Versio... Lue lisää
2171,37 €(Sis.alv)
1730,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCT-102-21
- Paino: 6.81 kg
- Teho: 450W
- Valmistaja: METCAL
- Standardivarustus: BH-100
- Standardivarustus: PCT-AR
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Versio: ESD
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMMITIN - 450W - 230VAC - 0÷300°C - BH-100,PCT-AR - ESD - 280L/MIN PCT-102-21
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | METCAL |
| Laitteen tyyppi | lämmitin |
| Lämpötilasäätöalue | 0...300°C |
| Teho | 450W |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Ilmavirtaus | 280l/min |
| Standardivarustus | BH-100 |
| Standardivarustus | PCT-AR |
| Versio | ESD |
| Juotinvarusteiden käyttö | piirilevyn lämmittäminen ennen komponenttien asennusta ja irrottamista |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista