

STÄUBLI
LABORATORIOBANAANILIITIN 4MM - ADAPTERI - 25A - 30VAC - 60VDC
24.0116-22
Tuotekoodi: A44-Z
8,84 €(Sis.alv)
7,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | STÄUBLI |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistorasia |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Nimellisvirta | 25A |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen malli | eristämätön |
| Asennus | juotettu |
| Liitoksen materiaali | messinki |











