- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFF Liitin pistorasia Liitoksen pinnoitus kullattu Toimintalämpötila -10...60°C Yhteensopivuusnormi CAT III 1000V Pituus 33mm Laboratorioliittimen tyyppi banaani 4mm Nimellisvirta 10A... Lue lisää
12,28 €(Sis.alv)
9,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FCR7370L
- Paino: 10 g
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 10A
- Nimellisjännite: 1kV DC
- Asennus: PCB
- Asennus: juotettu
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: CLIFF
- Väri: sininen
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Pituus: 33mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LABORATORY CONNECTOR: 4MM BANANA - SOCKET - 1KVDC - 10A - 33MM - BLUE FCR7370L
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFF |
| Liitin | pistorasia |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Pituus | 33mm |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 1kV DC |
| Asennus | juotettu |
| Asennus | PCB |
| Väri | sininen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista