
CLIFF
YHDISTYSKISKO - MUSTA - 35MM
CL1595
Tuotekoodi: CL1595
1,97 €(Sis.alv)
1,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | CLIFF |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 3mm |
| Liitin | pistorasia |
| Nimellisvirta | 60A |
| Pituus | 54,5mm |
| Väri | läpinäkyvä |
| Väri | punainen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | ruuvattu |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
