KPE-ALGE 80K-HC
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 80MM - W: 38MM - H: 105MM - VÄÄNTÖ- LUKITUKSELLA - Kuljetuspyörät - KPE-ALGE-80K-HC - 1
Valmistaja RADER Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Pyörän halkaisija 80mm Pyörän leveys 38mm Korkeus 105mm Versio vääntö-, lukituksella Versio varustettu asennuslevyllä Kuormituskyky... Lue lisää
  • Tuotekoodi: KPE-ALGE-80K-HC
  • Paino: 0.9 kg
  • Materiaali: kumi
  • Korkeus: 105mm
  • Laaakerin laji: kuula
  • Toimintalämpötila: -30...70°C
  • Valmistaja: RADER
  • Asennusaukkojen rasteri: 80x60mm
  • Tuotantosarja: ALGE
  • Rungon materiaali: teräs
  • Versio: varustettu asennuslevyllä
  • Versio: vääntö-, lukituksella
  • Alustan mitat: 105x85mm
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
kpl
ValmistajaRADER
Pyörän halkaisija80mm
Pyörän leveys38mm
Korkeus105mm
Versiovääntö-, lukituksella
Kuormituskyky150kg
Materiaalikumi
Rungon materiaaliteräs
Shore-kovuus70
TuotantosarjaALGE
Laakerin lajikuula
Toimintalämpötila-30...70°C
Alustan mitat105x85mm
Asennusaukkojen rasteri80x60mm