MX075NAHF
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 75MM - W: 24MM - H: 101MM - VÄÄNTÖ-POLYAMIDI - MX - Kuljetuspyörät - MX075NAHF - 1
  • Tuotekoodi: MX075NAHF
  • Paino: 0.15 kg
  • Asennusaukon halkaisija: 10,2mm
  • Materiaali: polyamidi
  • Korkeus: 101mm
  • Laaakerin laji: liuku
  • Toimintalämpötila: -15...80°C
  • Valmistaja: RADER
  • Tuotantosarja: MX
  • Rungon materiaali: ruostumaton teräs
  • Versio: asennusläpivientireiällä
  • Versio: vääntö-
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaRADER
Laakerin lajiliuku
TuotantosarjaMX
Materiaalipolyamidi
Toimintalämpötila-15...80°C
Asennusaukon halkaisija10,2mm
Pyörän leveys24mm
Pyörän halkaisija75mm
Korkeus101mm