CKMA-PG 75S-HC
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 75MM - W: 21MM - H: 100MM - VÄÄNTÖ- LUKITUKSELLA - Kuljetuspyörät - CKMA-PG-75S-HC - 1
  • Tuotekoodi: CKMA-PG-75S-HC
  • Paino: 0.36 kg
  • Asennusaukon halkaisija: 10,3mm
  • Materiaali: termoplastinen kumi
  • Korkeus: 100mm
  • Laaakerin laji: liuku
  • Toimintalämpötila: -5...40°C
  • Valmistaja: RADER
  • Tuotantosarja: PG
  • Rungon materiaali: teräs
  • Versio: asennusläpivientireiällä
  • Versio: vääntö-, lukituksella
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
kpl
ValmistajaRADER
TuotantosarjaPG
Toimintalämpötila-5...40°C
Materiaalitermoplastinen kumi
Rungon materiaaliteräs
Laakerin lajiliuku
Asennusaukon halkaisija10,3mm
Pyörän leveys21mm
Pyörän halkaisija75mm
Korkeus100mm