M050NATS-BK
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 50MM - W: 24MM - H: 73,5MM - VÄÄNTÖ- LUKITUKSELLA - Kuljetuspyörät - M050NATS-BK - 1
Valmistaja RADER Toimintalämpötila -15...80°C Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Laakerin laji liuku Materiaali polyamidi Pyörän leveys 24mm Asennusaukkojen rasteri 45x45mm Pyörän... Lue lisää
  • Tuotekoodi: M050NATS-BK
  • Paino: 0.28 kg
  • Materiaali: polyamidi
  • Korkeus: 73,5mm
  • Laaakerin laji: liuku
  • Toimintalämpötila: -15...80°C
  • Valmistaja: RADER
  • Asennusaukkojen rasteri: 45x45mm
  • Tuotantosarja: WLNA M
  • Rungon materiaali: teräs
  • Versio: varustettu asennuslevyllä
  • Versio: vääntö-, lukituksella
  • Alustan mitat: 60x60mm
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaRADER
Toimintalämpötila-15...80°C
Laakerin lajiliuku
Materiaalipolyamidi
Pyörän leveys24mm
Asennusaukkojen rasteri45x45mm
Pyörän halkaisija50mm
Alustan mitat60x60mm
Korkeus73,5mm