KPA-TPA 50S-HC
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 50MM - W: 20MM - H: 69,5MM - VÄÄNTÖ- LUKITUKSELLA - Kuljetuspyörät - KPA-TPA-50S-HC - 1
Valmistaja RADER Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Pyörän halkaisija 50mm Pyörän leveys 20mm Korkeus 69,5mm Versio vääntö-, lukituksella Versio varustettu asennuslevyllä Kuormituskyky... Lue lisää
  • Tuotekoodi: KPA-TPA-50S-HC
  • Paino: 0.19 kg
  • Materiaali: termoplastinen kumi
  • Korkeus: 69,5mm
  • Laaakerin laji: liuku
  • Valmistaja: RADER
  • Asennusaukkojen rasteri: 43x43mm
  • Tuotantosarja: TPA
  • Rungon materiaali: teräs
  • Versio: varustettu asennuslevyllä
  • Versio: vääntö-, lukituksella
  • Alustan mitat: 60x60mm
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
kpl
ValmistajaRADER
Pyörän halkaisija50mm
Pyörän leveys20mm
Korkeus69,5mm
Versiovääntö-, lukituksella
Kuormituskyky40kg
Materiaalitermoplastinen kumi
Rungon materiaaliteräs
TuotantosarjaTPA
Laakerin lajiliuku
Alustan mitat60x60mm
Asennusaukkojen rasteri43x43mm