KPW-ZPU 200K-HC
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 200MM - W: 50MM - H: 240MM - VÄÄNTÖ- LUKITUKSELLA - Kuljetuspyörät - KPW-ZPU-200K-HC - 1
Valmistaja RADER Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Pyörän halkaisija 200mm Pyörän leveys 50mm Korkeus 240mm Versio vääntö-, lukituksella Versio varustettu asennuslevyllä Kuormituskyky... Lue lisää
  • Tuotekoodi: KPW-ZPU-200K-HC
  • Paino: 6.18 kg
  • Materiaali: polyuretaani
  • Korkeus: 240mm
  • Laaakerin laji: kuula
  • Valmistaja: RADER
  • Asennusaukkojen rasteri: 105x80mm
  • Tuotantosarja: ZPU
  • Rungon materiaali: teräs
  • Versio: varustettu asennuslevyllä
  • Versio: vääntö-, lukituksella
  • Alustan mitat: 135x110mm
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
kpl
ValmistajaRADER
Pyörän halkaisija200mm
Pyörän leveys50mm
Korkeus240mm
Versiovääntö-, lukituksella
Kuormituskyky1000kg
Materiaalipolyuretaani
Rungon materiaaliteräs
Shore-kovuus92
TuotantosarjaZPU
Laakerin lajikuula
Alustan mitat135x110mm