TPM-ALPU 200K
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 200MM - W: 50MM - H: 238MM - JÄYKKÄ - 500KG - TERÄS - ALPU - Kuljetuspyörät - TPM-ALPU-200K - 1
Valmistaja RADER Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Pyörän halkaisija 200mm Pyörän leveys 50mm Korkeus 238mm Versio jäykkä Versio varustettu asennuslevyllä Kuormituskyky 500kg Materiaali... Lue lisää
  • Tuotekoodi: TPM-ALPU-200K
  • Paino: 2.47 kg
  • Materiaali: polyuretaani
  • Korkeus: 238mm
  • Laaakerin laji: kuula
  • Valmistaja: RADER
  • Asennusaukkojen rasteri: 105x80mm
  • Tuotantosarja: ALPU
  • Rungon materiaali: teräs
  • Versio: varustettu asennuslevyllä
  • Versio: jäykkä
  • Alustan mitat: 135x110mm
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
kpl
ValmistajaRADER
Pyörän halkaisija200mm
Pyörän leveys50mm
Korkeus238mm
Versiojäykkä
Kuormituskyky500kg
Materiaalipolyuretaani
Rungon materiaaliteräs
TuotantosarjaALPU
Laakerin lajikuula
Alustan mitat135x110mm