- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAHVA RUUVIMEISSELIPÄITÄ VARTEN - PISTORASIA: 1/4" - KOK.PIT: 74MM



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi kahva ruuvimeisselipäitä varten Materiaali ruostumaton teräs Pistorasian koko 1/4" Kokonaispituus 74mm Kiinnitys 1/4" (E6,3mm) Versio magneetin kanssa Työkalujen... Lue lisää
14,91 €(Sis.alv)
11,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.01894
- Paino: 28.7 g
- Materiaali: ruostumaton teräs
- Valmistaja: WIHA
- Kiinnitys: 1/4" (E6,3mm)
- Kokonaispituus: 74mm
- Työkalun tyyppi: kahva ruuvimeisselipäitä varten
- Versio: magneetin kanssa
- Työkalujen käyttosovellus: 1/4" kuusikulmiopäitä varten
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA RUUVIMEISSELIPÄITÄ VARTEN - PISTORASIA: 1/4" - KOK.PIT: 74MM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | kahva ruuvimeisselipäitä varten |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Pistorasian koko | 1/4" |
| Kokonaispituus | 74mm |
| Kiinnitys | 1/4" (E6,3mm) |
| Versio | magneetin kanssa |
| Työkalujen käyttosovellus | 1/4" kuusikulmiopäitä varten |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
