- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi kahva Kokonaispituus 72mm Versio magneettinen Versio vahvistusrenkaan kanssa Kahvan laji E6,3mm Kahvan laji magneettinen Pistorasian koko - tuuma HEX 1/4" Kahvan... Lue lisää
17,99 €(Sis.alv)
14,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.01913
- Paino: 28.8 g
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 72mm
- Työkalun tyyppi: kahva
- Versio: vahvistusrenkaan kanssa
- Versio: magneettinen
- Työkalujen käyttosovellus: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | kahva |
| Kokonaispituus | 72mm |
| Versio | magneettinen |
| Versio | vahvistusrenkaan kanssa |
| Kahvan laji | E6,3mm |
| Kahvan laji | magneettinen |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 1/4" |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Työkalujen käyttosovellus | ruuvauskärjet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
