- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kokonaispituus 60mm Versio magneettinen Versio mekaanisesti lukittava Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Pistorasian koko - tuuma HEX 1/4" Työkalun tyyppi kahva Työkalujen... Lue lisää
37,24 €(Sis.alv)
29,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.39133
- Paino: 48.8 g
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 60mm
- Tuotantosarja: CentroFix Force
- Työkalun tyyppi: kahva
- Versio: mekaanisesti lukittava
- Versio: magneettinen
- Työkalujen käyttosovellus: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kokonaispituus | 60mm |
| Versio | magneettinen |
| Versio | mekaanisesti lukittava |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 1/4" |
| Työkalun tyyppi | kahva |
| Työkalujen käyttosovellus | ruuvauskärjet |
| Kahvan laji | E6,3mm |
| Kahvan laji | magneettinen |
| Tuotantosarja | CentroFix Force |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
