- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Materiaali kromivanadiinimolybdeeniteräs Kahvan laji kuusiokolo- Kahvan laji yleispätevä Kokonaispituus 162mm Työkalujen käyttosovellus ESD Wiha momenttiruuvimeisselit Työkalujen... Lue lisää
25,08 €(Sis.alv)
19,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.2889
- Paino: 32.1 g
- Materiaali: kromivanadiinimolybdeeniteräs
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 162mm
- Työkalun tyyppi: kahva
- Versio: ESD
- Työkalujen käyttosovellus: ESD Wiha momenttiruuvimeisselit
- Työkalujen käyttosovellus: ruuvauskärjet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - PESÄN KOOT: 6MM - HEX 1/4" - KOK.PIT: 162MM - ESD 27526
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Materiaali | kromivanadiinimolybdeeniteräs |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Kahvan laji | yleispätevä |
| Kokonaispituus | 162mm |
| Työkalujen käyttosovellus | ESD Wiha momenttiruuvimeisselit |
| Työkalujen käyttosovellus | ruuvauskärjet |
| Työkalun tyyppi | kahva |
| Kahvan pesän koot - mm | 6mm |
| Työkalujen ominaisuudet | 1/4" kuusikulma upotuspesä, 4mm kuusiokiinnitin |
| Työkalujen ominaisuudet | karkaistu |
| Työkalujen ominaisuudet | kromattu |
| Pistorasian koko - tuuma | HEX 1/4" |
| Versio | ESD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
