KAAVIN - KÄYTTOSOVELLUS: MAALIN POISTAMISEEN - PÄÄNLEV: 75MM - Viilat, raapat - TJ-SCRM75Y1 - 1
Valmistaja TAJIMA Työkalun tyyppi kaavin Työkalujen käyttosovellus maalin poistamiseen Päätteen leveys 75mm Pituus 240mm Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN) YouTube video(EN)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: TJ-SCRM75Y1
  • Paino: 0.19 kg
  • Valmistaja: TAJIMA
  • Pituus: 240mm
  • Työkalun tyyppi: kaavin
  • Työkalujen käyttosovellus: maalin poistamiseen
kpl
ValmistajaTAJIMA
Työkalun tyyppikaavin
Päätteen leveys75mm
Pituus240mm