
Weller
TERMOSTAATTIJUOTIN - 70W - JUOTINASEMAA VARTEN - 23V - 50÷450°C - ESD
T0058770715
Tuotekoodi: WEL.WEP70
118,33 €(Sis.alv)
94,29 €(alv 0%)
Tilattavissa 32 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | CYNEL |
| Juotetyyppi | pehmeää juottamista varten |
| Aineen tyyppi | juotosmonisäikeinen |
| Kauppanimi | tina |
| Juotteen koostumus | Sn99,3Cu0,7 |
| Halkaisija | 1mm |
| Juotoksen paino | 1kg |
| Juotostinan laji | lyijyttömät |
| Pakkaus | kela |
| Sulatteen laji | halogeenisulate |
| Sulatteen laji | hartsi |
| Sulatteen laji | No Clean |
| Sulatteen laji | ROL1 |
| Sulamislämpötila | 227°C |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 9453:2014 |
| Sulatteen sisältö | 2,5% |
| Juoksutteen nimi | SW26 |
| Signaalisana | Varoitus |
| Vaaralausekkeet | H317: Voi aiheuttaa allergisen ihoreaktion. |
| Turvalausekkeet | P308 + P313: Altistumisen tapahduttua tai jos epäillään altistumista: Hakeudu lääkäriin. |
| Turvalausekkeet | P313: Hakeudu lääkäriin. |
| Turvalausekkeet | P501: Hävitä sisältö/pakkaus ... |
| Juoksutejäännökset | kyllä |
| Juoksutejäännökset | meripihka- |
| GHS koodi | GHS07 |
































































