
SONEL
MITT.VARUST: VIRTA-ADAPTERI - MUSTA - EU LIITIN
WAADAAS1PL
Tuotekoodi: WAADAAS1PL
777,24 €(Sis.alv)
619,31 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SONEL |
| Testerin tyyppi | johtojen paikannin |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Lähettimen mitat | 180x280x260mm |
| Vastaanottimen mitat | 760x250x85mm |
| Havaitun jännitteen taajuusalue | 8/33kHz |
| Paristo/ akku | paristo LR20 D 1,5V x4 |
| Virran lähde | paristo LR20 D 1,5V x4 |
| Standardivarustus | kotelo |
| Standardivarustus | lähetin |
| Standardivarustus | vastaanotin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | herkkyyden säätö |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | lähettimestä ja vastaanottimesta koostuva setti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tunnistus | johtimet, syv. alle 3m |
| Tunnistus | kaapelien reittien paikantaminen maapohjassa |
| Tunnistus | vesiputkien |




