
SONEL
MITTARI: MAADOITUSRESISTANSSI - LCD - 200MA - 0÷19,99KOHM - IP54
WMGBMRU200
Tuotekoodi: MRU-200-ENG
4117,78 €(Sis.alv)
3281,10 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SONEL |
| Mittausvarusteiden tyyppi | maadoituksen resistanssin mittaukseen tarkoitettu setti |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120HD-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120HD-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200GPS-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200GPS-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | WACEGFS2OKR |
| Yhteensopivat tuotteet | WACEGFSX3OKR |
| Yhteensopivat tuotteet | WAFUTM6 |
| Yhteensopivat tuotteet | WAWALXL8 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittaus | maadoitusresistanssi- |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Säilytyslämpötila | -20...80°C |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Standardivarustus | kalibrointitodistus |
| Standardivarustus | kannettava laukku |
| Standardivarustus | Rogowski-kela |





