IMURI - SÄHKÖINEN - 1,25KW - 230VAC - 4M - TULO: 230V-PISTOKE - 20L
THK20
IMURI - SÄHKÖINEN - 1,25KW - 230VAC - 4M - TULO: 230V-PISTOKE - 20L - Sähkötyökalut ja tarvikkeet - TRT-THK20 - 1
Valmistaja TRYTON Teho 1,25kW Työkalujen käyttosovellus remontti- ja rakennustöihin Työkalujen käyttosovellus teollisuus- Työkalujen käyttosovellus varastotöihin Työkalun laji sähköinen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: TRT-THK20
  • Paino: 6 kg
  • Teho: 1,25kW
  • Valmistaja: TRYTON
  • Virtalähteen jännite: 230V AC
  • Työkalun laji: sähköinen
  • Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
  • Työkalujen käyttosovellus: for renovation and construction works
  • Työkalujen käyttosovellus: teollisuus-
  • Työkalujen käyttosovellus: remontti- ja rakennustöihin
  • Virtajohdon pituus: 4m
  • Tuloliittimen laji: 230V-pistoke
kpl
ValmistajaTRYTON
Teho1,25kW
Työkalun lajisähköinen
Virtalähteen jännite230V AC
Virtajohdon pituus4m
Säiliön tilavuus20l
Tuloliittimen laji230V-pistoke