- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
HYLSY - KUUSIOTAPPIAVAIN,ERISTETTY,HYLSY-HEX 4MM - 1/4" - 65MM




Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi hylsy Avaimen koko HEX 4mm Yhteensopivuusnormi IEC 60900 Yhteensopivuusnormi VDE Kiinnitys 1/4" Kauppanimi ElectricVario Max. toimintajännite 1kV Kärjen pituus 65mm... Lue lisää
39,08 €(Sis.alv)
31,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.43110
- Paino: 24.8 g
- Valmistaja: WIHA
- Max. toimintajännite: 1kV
- Kiinnitys: 1/4"
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60900
- Työkalun tyyppi: hylsy
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: eristetty
- Avaimen tyyppi: kuusiotappiavain
- Avaimen koko: HEX 4mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
HYLSY - KUUSIOTAPPIAVAIN,ERISTETTY,HYLSY-HEX 4MM - 1/4" - 65MM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | hylsy |
| Avaimen koko | HEX 4mm |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60900 |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Kiinnitys | 1/4" |
| Kauppanimi | ElectricVario |
| Max. toimintajännite | 1kV |
| Kärjen pituus | 65mm |
| Avaimen laji | eristetty |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Avaimen laji | kuusiotappiavain |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
