- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Työkalun tyyppi hylsy Avaimen laji 6-kulmaiset Avaimen laji hylsy- Avaimen laji iskuvaikutus Kahvan pesän koot - tuuma 1/2" Kärjen pituus 38mm Tuotantosarja 8790 C Impaktor Avainten... Lue lisää
13,23 €(Sis.alv)
10,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05004575001
- Paino: 0.12 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: 8790 C Impaktor
- Työkalun tyyppi: avain
- Työkalun tyyppi: hylsy
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: iskuvaikutus
- Avaimen tyyppi: kuusikulmainen hylsy
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | hylsy |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Avaimen laji | iskuvaikutus |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/2" |
| Kärjen pituus | 38mm |
| Tuotantosarja | 8790 C Impaktor |
| Avainten ominaisuudet | värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista |
| Pistorasian koko | HEX 18mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista