- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
HYLSY - 6-KULMA,HYLSY-HEX 19/32" - 1/2" - 37MM - ZYKLOP



Valmistaja WERA Työkalun tyyppi hylsy Avaimen laji 6-kulmaiset Avaimen laji hylsy- Pistorasian koko HEX 19/32" Kiinnitys 1/2" Kärjen pituus 37mm Materiaali kromi-vanadiiniteräs Tuotantosarja Zyklop... Lue lisää
10,38 €(Sis.alv)
8,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05003622001
- Paino: 70 g
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: WERA
- Kiinnitys: 1/2"
- Päällystemateriaali: kromi
- Tuotantosarja: Zyklop
- Työkalun tyyppi: avain
- Työkalun tyyppi: hylsy
- Avaimen tyyppi: hylsy-
- Avaimen tyyppi: kuusikulmainen hylsy
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Työkalun tyyppi | hylsy |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Avaimen laji | hylsy- |
| Pistorasian koko | HEX 19/32" |
| Kiinnitys | 1/2" |
| Kärjen pituus | 37mm |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Tuotantosarja | Zyklop |
| Päällystemateriaali | kromi |
| Avainten ominaisuudet | värikoodi helpottaa avaimen tunnistamista |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista