- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Näytön tyyppi LCD Standardivarustus käyttöohjeet Standardivarustus suojus Mittarin tyyppi hygrometri Mittaus puun kosteus Mittaus rakennusmateriaalien kosteus Valaistus kyllä... Lue lisää
193,75 €(Sis.alv)
154,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P5201
- Paino: 0.32 kg
- Valmistaja: PEAKTECH
- Massa: 250g
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,5 numeroa
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Koot: 65x235x30mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x3
- Mittaus: rakennusmateriaalien kosteus
- Mittaus: puun kosteus
- Mittarin tyyppi: hygrometri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX toiminto
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | suojus |
| Mittarin tyyppi | hygrometri |
| Mittaus | puun kosteus |
| Mittaus | rakennusmateriaalien kosteus |
| Valaistus | kyllä |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| Koot | 65x235x30mm |
| Erottelutarkkuus | 0,1%RH |
| Erottelutarkkuus | 0,5µm |
| Kosteuden mittausalue | 0...100% RH |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €