- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GRAPHITE Sähkötyökalun tyyppi hedge trimmers Virtalähteen jännite 18V DC Työkalujen käyttosovellus puutarha Moottorin laji brush Huomio! ei sisällä akkuja Tuotantosarja Energy+... Lue lisää
126,46 €(Sis.alv)
100,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 58G032
- Paino: 3.2 kg
- Valmistaja: GRAPHITE
- Tuotantosarja: Energy+
- Virtalähteen jännite: 18V DC
- Työkalun laji: akku
- Työkalujen käyttosovellus: puutarha
- Virran lähde: akku Li-Ion 18V x1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
HEDGE TRIMMERS - BATTERY - GARDEN - 18VDC - ENERGY+ - KIND: BRUSH - 510MM 58G032
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GRAPHITE |
| Sähkötyökalun tyyppi | hedge trimmers |
| Virtalähteen jännite | 18V DC |
| Työkalujen käyttosovellus | puutarha |
| Moottorin laji | brush |
| Huomio! | ei sisällä akkuja |
| Tuotantosarja | Energy+ |
| Leikkauksen pituus | 510mm |
| Yhteensopivat tuotteet | 58G085 |
| Yhteensopivat tuotteet | 58G085-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 58G001-1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 58G002-1 |
| Työkalun laji | akku |
| Paristo/ akku | ei ole |
| Virran lähde | akku Li-Ion 18V x1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista