
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 5KV - MUSTA - PVC - 127MM
BU-23-0
Tuotekoodi: BU-23-0
4,30 €(Sis.alv)
3,42 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Max. johdon halkaisija | 8,37mm2 |
| Tarttuimen kyky | max. 27mm |
| Kokonaispituus | 104mm |
| Nimellisvirta | 50A |
| Liitoksen materiaali | teräs |



