
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 3KV - MUSTA - PVC - 79MM
BU-28-0
Tuotekoodi: BU-28-0
2,33 €(Sis.alv)
1,86 €(alv 0%)
Tilattavissa 30 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Max. johdon halkaisija | 3,31mm2 |
| Tarttuimen kyky | max. 15mm |
| Kokonaispituus | 62mm |
| Nimellisvirta | 40A |










