

MITTAUSJOHDOT - MUSTA JA PUNAINEN - 932793001
PMS 4
Tuotekoodi: PMS4
55,55 €(Sis.alv)
44,27 €(alv 0%)
Tilattavissa 18 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Väri | musta |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Max. johdon halkaisija | 1,5mm2 |
| Pistorasian koko | 4mm |
| Tarttuimen kyky | max. 9,5mm |
| Nimellisvirta | 25A |
| Engineering PN | 932146100 |
| Tuotantosarja | AK 2 S |




