
DELTRON
ERISTIN - PUNAINEN
310-0500
Tuotekoodi: 310-0500
3,93 €(Sis.alv)
3,13 €(alv 0%)
Tilattavissa 35 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DELTRON |
| Materiaali | nikkeliteräs |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Tarttuimen kyky | max. 30mm |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 50V DC |
| Mittauslaitteiden malli | eristämättömät |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
