
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 3KV - MUSTA - PVC - 79MM
BU-28-0
Tuotekoodi: BU-28-0
2,33 €(Sis.alv)
1,86 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Tarttuimen kyky | max. 16mm |
| Kokonaispituus | 62mm |
| Nimellisvirta | 20A |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvattu |









